Yasal Uyarı

Bu sitedeki dosyaların bazıları ziyaretçi ve üyeler tarafından sitede yayınlanması için sitemize mail gibi çeşitli yollardan gönderildiği gibi üyelerimiz tarafından da bizzat sitemize yüklenmiştir.

Diğer dosyalar ise sadece bilgi vermek amacıyla iyi niyetle sunulmaktadır ve dosya indiren veya içerikleri okuyan kişilerden herhangi bir ad altında maddi yarar elde edilmemektedir. Sitemiz ticari bir amaç gütmemektedir.

Guncelsorular.Com, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır.

Guncelsorular.com içerisinde yayımlanan sorular çıkmış ÖSYM ve MEB sorularından ve oluşmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan bu hizmette kullanıcılardan hizmet bedeli olareak herhangi bir ücret istenmektedir. Bu alanda kullanılan sorular içerisinde size ait olduğunu tespit ettiğiniz soruları bize bildirdiğinizde ilgili içerik en geç 24 saat içerisinde ilgili soruyu sistemde kaldırıyoruz.

Dosya sahibinin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait içerik veya dökümanları sitemizden 24 saat içinde yayından kaldırılmasını garantilemekteyiz.

Guncelsorular.com‘a içerik gönderen kayıt eden, ekleyen veya kayıt edilmek üzere e-mail yoluyla gönderen kişilerin bu davranışları, sözkonusu ziyaretçilerin guncelsorular.com‘da yayınlanmasını kabul etmeleri anlamına gelir.

Guncelsorular.com sitemizin içerisinde yer alan forum bölümümüzde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir.

Guncelsorular.com'da yer alana ve telif hakkı ihlaline neden olana bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

İletişim için; guncelsorularcom[at]gmail.com